پاک تک لیان

درباره ما

بنام خدا

کشور پهناور ایران می تواند در جایگاه بهترین های دنیا در زمینه تولید محصولات ارایشی بهداشتی با مواد اولیه ارگانیک قرار گیرد ، زیرا از مزیت های بی نظیری در این زمینه برخوردار است که کمتر کشوری آن ها را یکجا دارد . این سرزمین دارای گونه های متنوع گیاهان دارویی است  از سوی دیگر با داشتن دانش در شناخت و استفاده از این گیاهان دارای سابقه طولانی  می باشد .
امروزه بر هیچ کس پنهان نیست که استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک  خواص بی شمار و اثرات مفید  فراوانی دارد ولی متاسفانه در دنیای امروزی در تولید لوازم های ارایشی بهداشتی از مواد شیمیایی استفاده می گردد و می توان گفت به ندرت شرکتی در تولید این محصولات از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده می کند.
شرکت پاک تک لیان کاسپین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در زمینه تولید تجهیزات یکبار مصرف پزشکی اغاز نمود . در حال حاضر این شرکت با در نظر گرفتن خطرات استفاده از محصولات ارایشی بهداشتی که در تولید ان ها از مواد شیمیایی استفاده می شود ، بر ان شد تا با خرید ماشین الات جدید و وپیشرفته  ، تولید انواع پد های ارایشی بهداشتی ، انواع دستمال های مرطوب و محصولات مراقبت از پوست  با پایه ارگانیک و استفاده از مواد کاملا طبیعی را اغاز نماید تا نقش مهمی در ارتقا کیفیت این محصولات بر عهده بگیرد .
محصولات تولیدی این شرکت به زودی با برند ترمه وارد بازار خواهند شد .

همچنین مدیریت این شرکت با اضافه نمودن بخش بازرگانی ، و با توجه به نیاز بانوان عزیز تصمیم به واردات دستگاه های مراقبت از پوست از‌  برند های مطرح در این زمینه گرفته که با اخذ نمایندگی از این برند ها و گرفتن مجوز های لازم هم اکنون شرکت پاک تک لیان به ارائه این محصولات مشغول می باشد . ما در پاک تک لیان می کوشیم با بهره گیری از اخرین یافته های علمی و فناوری های نوین ، با تولید محصولات مراقبت از پوست با کیفیت در کلاس جهانی و دستگاه های مراقبت از پوست از برترین برندهای دنیا ، گامی شایسته در جهت ارتقاء سطح سلامت پوست و بهداشت جامعه برداریم و حضوری مقتدر در بازارهای هدف داشته باشیم .