پاک تک لیان

تحولی در مراقبت از پوست با حداقل صرف زمان و بیشترین تاثیر

فیس براش آمرکه بر اساس آخرین تحقیقات و جدیدترین نو آوری های محصولات مراقبت از پوست طراحی و تولید شده است.این دستگاه یک محصول کارامد و فوق العاده برای پاکسازی دقیق و عمقی پوست است،براش های سیلیکونی بهداشتی و آنتی باکتریال همراه با ماساژ لذت بخش به طور ماهرانه تا ۹۹.۵ درصد آلودگی،چربی و باقیمانده محصولات آرایشی را از سطح و عمق منافذ پوست پاک کرده و پوست صورت شما را بیشتر از هر زمان دیگری آماده جذب بهتر محصولات مراقبت از پوست می نماید،در پشت دستگاه خطوطی طراحی شده که بعد استفاده از محصولات مراقبتی میتوانید از آن استفاده کنید تا به همراه ماساژی لذت بخش و تسریع گردش خون،بیشتر از هر زمان دیگری آن محصولات جذب پوست شما گردند.

دستیابی به موفقیت در فناوری زیبایی

T-Sonic  پالس های

 برس های سیلیکونی فوق العاده همراه با ضربات T-SONIC به طور ماهرانه تا ۹۹.۵ درصد،تمام آلودگی ها را از سطح و عمق منافذ پوست پاک میکند.

بدون نیاز به جایگزینی سر برس

فیس براش Amerke™ با داشتن درپوش درگاه شارژ به طور کامل از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری میکند ، فیس براش های آمرکه 100٪ ضد آب بوده و در حمام نیز قابل استفاده هستند.

کاملا ضد آب

فیس براش Amerke™ با داشتن درپوش درگاه شارژ به طور کامل از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری میکند ، فیس براش های آمرکه 100٪ ضد آب بوده و در حمام نیز قابل استفاده هستند.

ذخیره زمان

دستگاه‌های Amerke™‎ در هر پاکسازی فقط یک‌دقیقه از وقت شما را می‌گیرند و در همین زمان کوتاه باعث شادابی و طراوت پوست شما میگردند.                                                                      

خطوط جوان ساز

در پشت دستگاه خطوطی طراحی شده است که از این قسمت میتوان برای ماساژ پوست،بهبود گردش خون و کمک به تولید الاستین و کلاژن در پوست و همچنین کمک به جذب بهتر محصولات مراقبت از پوست استفاده کرد.

باتری با عمر طولانی

از فیس براش Amerke™  تا ۶۰۰ مرتبه بدن نیاز به شارژ مجدد میتوانید استفاده نمایید البته این مقدار نسبت به زمان استفاده و درجه قدرت موتور متغیر خواهد بود.

فیس براش آمرکه بهترین گزینه برای انجام روتین پاکسازی شماست با لرزش های پیشرفته T-Sonic با ۱۵ شدت مختلف فقط در یک دقیقه باعث پاک شدن آلودگی،چربی و باقی مانده مواد آرایشی می شود با طراحی پیشرفته و بیشترین سطح تماس برس های سیلیکونی با پوست شما 

رنگ های دیگر این محصول

قیمت: 1180000تومان

مدل های دیگر محصول